Nagrody

  • I miejsce w dolnośląskim konkursie – GRUPA WOLONTARIUSZY
  • I miejsce w konkursie plastycznym – EMPATYCZNY WROCŁAW
  • I miejsce w konkursie z okazji Dnia Życzliwości – NAJBARDZIEJ ŻYCZLIWE MIEJSCE W LEŚNICY
  • II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym – MASKOTKA THE WORD GAMES
  • III miejsce w konkursie muzycznym – PIEŚNI RELIGIJNE, SAKRALNE I LIRYCZNE
  • Nagroda główna dla AGATY C. w konkursie ogólnopolskim OŚMIU WSPANIAŁYCH

Wyróżnienia

  • W ogólnopolskim konkursie z okazji DNIA BEZPIECZNEGO INTERNERTU za teledysk Despacito – Bądź bezpieczny w Internecie
  • W konkursie plastycznym DRUGIE ŻYCIE KSIAŻKI
  • Dla GRUPY WOLONTARIUSZY w XX ogólnopolskim konkursie nastolatków OŚMIU WSPANIAŁYCH
  • Dla GRUPY WOLONTARIUSZY w XXII ogólnopolskim konkursie nastolatków OŚMIU WSPANIAŁYCH
  • Dla Amelii T. w konkursie plastycznym MEDALION I MAŁA FORMA RZEŹBIARSKA
  • Dla Magdaleny K. w konkursie plastycznym MEDALION I MAŁA FORMA RZEŹBIARSKA
  • Dla Kamili C. w konkursie plastycznym MEDALION I MAŁA FORMA RZEŹBIARSKA
  • Dla Moniki J. w konkursie plastycznym MEDALION I MAŁA FORMA RZEŹBIARSKA
  • Dla Ewy J. w konkursie plastycznym MEDALION I MAŁA FORMA RZEŹBIARSKA
  • Dla Rafała N. w konkursie plastycznym MEDALION I MAŁA FORMA RZEŹBIARSKA
  • Dla Janka S. w konkursie plastycznym na LOGO WROCŁAWSKICH CENTRÓW

Podziękowania

  • KANCELARIA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ – za zorganizowanie akcji Narodowe Czytanie
  • Fundacja DKMS – za zorganizowanie Dnia Dawcy
  • KAMPANIA BIAŁEJ WSTĄŻKI – za udział w akcji „Wyłącz przemoc – włącz myślenie”
  • Fundacja NA RATUNEK – za zbiórkę nakrętek
  • Fundacja POLIN – za udział w akcji „Żonkil”
  • MOPS za zaangażowanie w działalność Wrocławskich Społeczności Lokalnych
  • PAPIESKIE DZIEŁO MISYJNE DZIECI – za udział w akcji „Kolędnicy Misyjni”
  • CENTRUM KRWIODAWSTWA – za zorganizowanie akcji „Dzień Dawcy”
  • PARTNERSTWO DLA LEŚNICY – za udział w akcji „Korowód Żywej Książki”
  • FUNDACJA KAPUCYNI I MISJE – za udział w akcji „Wyślij pączka do Afryki”
  • DOTLENIENI – za udział w akcji „Zielony Rekord Polski”
  • ZS nr 3 – za udział w konkursie plastycznym „Zapomniana Sztuka Kaligrafii”
  • SP nr 29 w Częstochowie – za udział w konkursie plastycznym „Szanuj innych w sieci”
  • POCZTA POLSKA – za udział w konkursie plastycznym „Świat oczami dziecka”
  • MDK FABRYCZNA – za udział w Przeglądach Pieśni Patriotycznej
  • SPÓŁKA ZOO – za udział w Grze Miejskiej
  • TĘCZA – za udział w Olimpiadzie Sportowej